Esiet sveicināti skaņu ierakstu studijas Ieraksti.lv IVR (interaktīvā balss atbilde) sadaļā.

  Ieraksti.lv ir vadošais IVR ierakstu piegādātājs Latvijas IVR nozares līderu LMT un OSS Networks klientu vajadzībām. Mūsu vairāk kā 20 gadus ilgā pieredze profesionālo audio ierakstu jomā un studijas aprīkojums ļauj piedāvāt vislabākās kvalitātes ierakstus atbilstoši klientu vēlmēm.

  Studijas katalogā ir daudz dažādu aktieru un diktoru balsu, kuru dzimtā valoda ir latviešu, krievu, igauņu, lietuviešu un citas. Ņemot vērā mūsdienu situāciju tirgū, esam radījuši ērtu un vienkārši izmantojamu pakalpojumu „Jūsu tālruņa balss”.

  Zemāk jūs varat noklausīties īpaši IVR vajadzībām izvēlētus diktorus, kuri runā latviešu, krievu, kā arī angļu valodās un kuru pieredze balss telefonijas jomā ļaus jūsu pasūtījumu izpildīt ātri un kvalitatīvi.Paraugs A (Lat/Rus)


Paraugs B (Lat/Rus/Eng)


Paraugs C (Lat)


Paraugs D (Lat)


Paraugs E (Lat)


Paraugs F (Lat)


Paraugs G (Lat)


Paraugs H (Lat/Eng)


Paraugs J (Lat)


Paraugs K (Lat)


Paraugs P (Lat)


Paraugs R (Lat)


Paraugs S (Lat)  Cenas par gatavu balss ierakstu atkarībā no balss izvēles un teksta garuma ir no 35 līdz 70 eiro. Ieraksta izgatavošanas laiks ir no 2 līdz 24 stundām (atkarībā no diktora aizņemtības). Ja vēlaties citas balsis (pazīstamus aktierus/ tv un radio “sejas” vai citus sabiedrībā zināmus cilvēkus kā jūsu uzņēmuma balsi), lūdzu rakstiet uz audio@ieraksti.lv un mēs jums sagatavosim speciālu kastingu.

  Ja jums ir vajadzīgi diktori krievu, ukraiņu vai baltkrievu valodā, laipni lūdzam mūsu partneru www.russianvoiceovers.eu mājas lapā, kur atradīsiet mūsu kaimiņvalstu labākos diktorus par ļoti draudzīgām cenām. Ja jums nepieciešams ieraksts lietuviešu, igauņu, angļu, vācu vai kādā citā valodā, lūdzu, rakstiet uz audio@ieraksti.lv!

Šis ir standarta IVR teksta paraugs, kas var palīdzēt jums izveidot tieši jūsu vajadzībām atbilstošu tekstu.


„Sveicināti! Labdien! Jūs esat piezvanījis Ieraksti.lv.

Lūdzu, izvēlieties sarunas tematu!

IVR ieraksts – taustiņš 1
Radio un tv reklāmas ieraksts – taustiņš 2
Citi jautājumi – taustiņš 3

Apkalpošanas kvalitātes uzlabošanas nolūkos saruna var tikt ierakstīta

Šobrīd visi speciālisti ir aizņemti. Lūdzu, uzgaidiet vai nospiediet taustiņu 1 un mēs jums atzvanīsim tuvākajā laikā.

Paldies, ka piezvanījāt ieraksti.lv. Mūsu darba laiks ir darba dienās no pulksten astoņiem līdz septiņpadsmitiem. Gaidīsim jūsu zvanu darba laikā vai lūdzu atsūtiet savu jautājumu pa e-pastu uz adresi audio@ieraksti.lv! Uz redzēšanos!”


Kā pasūtīt? Izvēlieties diktoru un sūtiet ziņu uz audio@ieraksti.lv, e-pastam pievienojot jūsu tekstu un uzņēmuma rekvizītus pēcapmaksas rēķinam.

  Ja jums ir jautājumi, lūdzu zvaniet +371 29547008 un mēs ar prieku uz tiem atbildēsim!


Gaidīsim Jūsu ziņu!


  Tālrunis: +371 29547008
  e-pasts: audio@ieraksti.lv
  skype: Vitals.Germans
  Whatsapp: 37129547008
  Viber: 37129547008